- ALTRO - Podlahy Dveře Mareček Karlovy Vary

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Podlahy

Protiskluzové podlahoviny ALTRO jsou dodnes unikátní svojí konstrukcí, která spočívá v kombinaci kvalitního měkčeného vinylu, obsahujícího směs zrnek oxidu hlinitého Al2O3 (Aluminium Tri Oxide) a karbidu křemíku SiC litého na polyestero-celulózovou vrstvu vyztuženou mřížkou za skelných vláken. Tato základní konstrukce podlahoviny ALTRO je po celou dobu výroby neustále inovována tak, aby podlahy s krytinou ALTRO byly schopné splnit uživateli veškerá očekávání od podlahoviny s dlouhou životností, vynikající úrovní protiskluzovosti za všech provozních podmínek.

Bezpečnost především a přitom ve vašem stylu

Funkce a desing bez kompromisu
Ve věci bezpečnosti na procovišti či ve veřejných prostorech není doré činit kompromisy. Bezpečnostní podlahovina Altro je vskutku nejlepším řešením pro nemocnice, letiště, školy, restaurace továrny, či kanceláře a zároveň je i vhodným materiálem pro recepce, chodby, haly, obchody a další veřejná místa.

Bezpečnostní podlahovina Altro je jedinečná patentovaná pružná konstrukce, kombinující rozměrově stálou mřížku ze skelných vláken s vrstvou vysoce kvalitního vinylu s obsahem diamantově tvrdých zrnek oxidu hlinitého a karbidu křemíku v celé tloušce.

Nízké náklady na údržbu a snádná čistitelnost

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky