- Dveře roku 2012 - Podlahy Dveře Mareček Karlovy Vary

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Dveře

Výrobci dveří mají pro letošek jasno, trendem budou kvalitní materiály a maximální variabilita v rámci jedné modelové řady. Nejoblíbenější barvou bude podle všeho ořech, a to ve svém tmavém i světlém provedení.Zřejmě definitivně končí éra plných dřevěných dveří, které si kutilové dlouhá léta podomácku vylepšovali barevnými tapetami. Současným interiérům vládne jednoduchost a vzdušnost, čemuž se snaží vyjít vstříc i výrobci. Stalé častěji proto ve svých modelech kombinují kvalitní dřevěné materiály se sklem a nabízejí maximální variabilitu svých modelů.

PORTA DOORS

Porta KMI Poland navazuje na tradici ve výrobě dveří a představuje své výrobky PORTA DOORS, které vás uvedou do světa nejnovějších stylů, vzorů a technologie výroby dveří. Jsme přesvědčeni, že si z naší bohaté nabídky vyberete řešení dle vašich představ, díky kterým vznikne vaše vlastní historie. Všechny modely reprezentují nejvyšší kvalitu provedení včetně bezproblémového užívání. Dbáme na každý detail konstrukce našich výrobků a především na vaši plnou spokojenost, což je zároveň satisfakce celého našeho týmu Porta KMI Poland.

"Míru prosklení dveří necháváme pouze na zákazníkovi, aby mohl sám podle svého uvážení zvolit kompromis mezi prosvětleným interiérem a maximálním soukromím. Například dveře z modelové řady Porta IDEA nebo Porta KONCEPT nabízíme hned v několika variantách od celoskleněného až po plné provedení," říká Radim Grygárek ze společnosti Porta Doors.

Rostoucí dominance skla se stále častěji projevuje i u vchodových dveří. Elegantním řešením při zachování požadované bezpečnosti jsou detaily dveří z tvrzeného skla nebo horní a boční světlíky. Nově je proto najdete i u modelů WROCLAW a GDYNIA.

Nové reliéfy i zárubně
Porta Doors na stavebním veletrhu představila také nové reliéfní vzory dveřních výplní, které jsou žhavou novinkou pro letošní rok. Čtyři vzory LAGUNA, RATAN, BOA a ZEBRA jsou dostupné v různých barevných provedeních včetně v poslední době velmi oblíbeného ořechu nebo bílého dubu. Neobvyklého 3D efektu je dosaženo použitím nejmodernějších technologií určených pro specifické zpracování dřeva.

Trendu čistých linií se pak přizpůsobily i obložkové zárubně PORTA SYSTEM Elegance. Jsou totiž určené pro tzv. bezfalcové dveře, tj. dveře bez polodrážky, které při zavření vytvoří jednolitý povrch se zárubní.

Jejich hlavní výhodou je potom snadná instalace. Bez problémů je lze totiž nasadit na stávající zárubně, které tak není nutné bourat.

Zdroj: http://sdeleni.idnes.cz/vyrobce-dveri-porta-doors-predstavi-sve-novinky-na-stavebnim-veletrhu-v-brne-189-/rea-sdeleni.aspx?c=A120425_100447_rea-sdeleni_bar

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky