Lam. podlahy - Podlahy Dveře Mareček Karlovy Vary

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Informace > Lam. podlaha > Tarkett

LAMINÁTOVÉ A DŘEVĚNÉ PODLAHY
Co je třeba dělat a kdy?
Úklid po instalaci
Odstraňte hrubé nečistoty pomocí měkkého koštěte, piliny a prach pomoci smetáčku a lopatky či vysavače, pak dvakrát setřete čistým suchým hadrem. Pak vytřete vyždimaným vlhkým hadrem napuštěnýmeděným úklidovým prostředkem určeným pro základní úklid podlah. Zbytky úklidového prostředku jeeba odstranit pomocí suché nasakavé textilie.
Pravidelný úklid
Přednostně používejte suché úklidové metody: luxovaní, stíráni mopem za sucha.
Periodický úklid
Jednou za 2 týdny je učelné setřít podlahu navlhčeným mopem. Nikdy přiliš nenamáčejte. Pro úklid používejte jen čisté mopy. Namočte je ve vodě a před použitím důkladně vyždímejte. V žádném případě by z nich neměla kapat voda! Nastříkejte trochu uklidového prostředku pro podlahy na mop. Nakonec vždy podlahu vytřete do sucha, aby se na ní po uschnutí nevytvořil žádný povlak.
Skvrny
Odstraňte veškeré skvrny či potřísnění ihned po jejich vzniku. Vytřete postižené místo čistým suchým nepatrně zvlhčeným doporučeným čistícím prostředkem. Nikdy nestříkejte žádny úuklidový prostředek přímo na podlahu. Používáte-li rozpouštědlo nebo koncentrovaný úklidový prostředek, přečtěte si důkladně návod k bezpečnému použítí!
PRO DLOUHOU ŽIVOTNOST PODLAHY:
Před všechny vstupy z venkovního prostředí položte rohožky, či instalujte mechanické kartáče. Používejte mobilní nábytek (kancelařské židle) opatřeny měkkými gumovými kolečky. Snížení rizika poškození podlahy, použijte pod nohy nábytku plstné ochranné podložky. Po podlaze těžké kusy nábytku, přemisťujte je raději přenesem. Nepoužívejte na podlahy abrazivní prostředky, prášek (písek) na drhnu, ocelovou vlnu.echny rozlité tekutiny ihned setřete čistou suchou nasákavou utěrkou. Nepoužívejte žádná leštidla (tj. polymerové úklidové prostředky) ani vosky, na bázi vosků, či úklidové prostředky na bázi mýdla či detergentů. Udržujte sle v místnosti doporučenou relativní vlhkost 45 - 60% a teplotu - 24 oC. Pokud to bude nutné, použijte si zvlhčovač vzduchu, jenž zajisprostředí pro vás, nábytek i podlahu v místnosti.
www.tarkettpodlahy.cz www.tarkett-fl oors.com
partner? po cele ?R.

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky