Masivní dveře - Podlahy Dveře Mareček Karlovy Vary

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Dveře > - VNITŘNí dveře
KATALOG

Dveře v přírodní dýze jsou výrobkem pro široký okruh náročných klientů, pro které je půvab přírody základní estetickou hodnotou. Různorodost a individualita jsou velmi žádané znaky. Tak jako každý člověk je jiný a jedinečný, tak jako každý strom je jiný. Příroda samo o obě nepředpokládá identické formy života co se týče tvaru, struktury či charakteru. Dokonce i „staré” dřevo reaguje na změny relativní vlhkosti vzduchu podle ročního období, způsobu vytápění, efektivnosti větrání atp. Klimatické změny mohou zapříčinit malé rýhy a prasklinky. Je to normální proces dřeva, což svědčí o jeho přírodním původu. Mluvíme o tom, že dřevo stále „žije” a „dýchá” a tím se přizpůsobuje prostředí. Přírodní dýhy, jsou rozděleny do dvou základních skupin:

Standard – skupina, do které řadíme kolekce Porta CLASSIC, MADRID, TOLEDO, CORDOBA, SEVILLA. Je to skupina přírodních dýh, které jsou charakteristické barevnou různorodostí, pestrou kresbou, vystupujících částí, točivosti atd. Jejich charakter vyplývá z přirozeného prostředí, ve kterém dřevina vyrůstá, z klimatických a místních podmínek vyskytujících se v rámci specifického bioloého okruhu. .

Select – skupina, do které řadíme kolekce Nova NATURA, Natura STYL, Natura SPACE, Natura LINE, Natura TREND, Natura KONCEPT. Je speciálním způsobem připravená a vyselektovaná přírodní dýha, která je charakteristická stálou opakovatelností kresby a barvy dřeva. Výrobky s povrchovou úpravou tohoto druhu, splňují nejvyšší kvalitativní normy.

GALERIE
Vnitřní dveře

Masivní dveře


KE STAŽENÍ

CENÍK ke stažení

PORTA 3D virtuální prohlížeč dveří

GALERIE

Pro cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat

Galerie dveří Classic
Galerie dveří Madrid, Cordoba
Galerie dveří Sevilla,Toledo
Galerie dveří Natura
Galerie dveří Natura Space
Galerie dveří Natura Koncept
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky